AUTOPŮJČOVNA BECKER

Půjčovna dodávkových automobilů

AUTOPŮJČOVNA BECKER

Cena za pronájem dodávky již od 250,- Kč bez DPH na den.

Pokud se stěhujete, potřebujete přepravit materiál, zboží nebo máte jiný důvod, kvůli kterému hledáte půjčovnu dodávek, obraťte se na nás. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy dodávek a plachtových dodávek pro jízdy po celé Evropě. 

Je možné zapůjčit i navigaci (100,- Kč bez DPH / den). Naše vozy jsou vybaveny dálniční známkou, povinnou výbavou odpovídající platným předpisům a jsou pojištěny jak ze zákona, tak havarijním pojištěním s pětiprocentní spoluúčastí. 

Než se vydáte na cestu, vždy dostanete vůz s plně natankovanou nádrží, umytou karoserií a vyčištěným interiérem celého vozu. 

Vybraný vůz si můžete kdykoli rezervovat telefonicky nebo prostřednictvím formuláře, který naleznete zde.

Nabízíme jak malé dodávky, které jsou vhodné pro přepravu středně velkých nakladů, jako je např. drobný nábytek a podobně, tak větší plachtové dodávky, které jsou prostornější, co se nákladového prostoru týče. Pokud si nevíte rady s výběrem velikosti dodávky, vždy s vámi ochotně prokonzultujeme vaše požadavky a potřeby a navrhneme pro vás ideální řešení. Neváhejte a využijte našich služeb.

Snažíme se o to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni.

Naše autopůjčovna sídlí na adrese: Šafaříkovo náměstí 876/6, 400 03 Ústí nad Labem, Střekov.

Při zapůjčení vozu s vámi sepíšeme smlouvu o nájmu vozidla, protokol o předání vozu a při vrácení i protokol o vrácení vozu.


Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup. Rádi s vámi domluvíme podmínky šité na míru. Můžeme poskytnout pomoc při stěhování nebo druhého řidiče apod.

Auto vám přistavíme

Po domluvě vám přistavíme automobil na místo vámi určené. Tato nabídka platí pro Ústí nad Labem a okolí, případně i na delší vzdálenost (po zaplacení zálohy).

Výhodné slevy

Pokud si automobil pronajmete na dobu delší než 14 dní, máme pro vás připraveny výhodnější ceny.

Proč k nám?


  • super ceny


  • výhodné slevy


  • komplexní služby


  • individuální přístup


  • jednoduchá rezervace


  • vždy plná nádrž


  • auto vždy umyté


  • tažná zařízení na plechových dodávkách